Čas na serveru 05:47:51

Tůň v krajině

Id: 2348

Tůň v krajině

  •  / Tůň v krajině /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 52 x 84 cm, signováno vprav dole (Hampel?), oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1580x

Vyvolávací cena:

6 700