Čas na serveru 01:12:01

Tvář

Id: 139932

Tvář

  •  / Tvář /   Autor neurčen
  •  / Tvář /   Autor neurčen
  •  / Tvář /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 91 x 77 cm, signováno vpravo dole, na okraji malby oděrky, nerámováno

zobrazeno: 2301x

Vyvolávací cena:

32 500

Příhozy: 51