Čas na serveru 01:54:13

U chaloupky

Id: 262508

U chaloupky

  •  / U chaloupky /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 26 x 48 cm, značeno vlevo dole s datací, poškozený rám, 19. století

zobrazeno: 2963x

Vyvolávací cena:
2 200

17 000