Čas na serveru 15:03:49

U mostu

Id: 133202

U mostu

  •  / U mostu /   Autor neurčen
  •  / U mostu /   Autor neurčen
  •  / U mostu /   Autor neurčen
  •  / U mostu /   Autor neurčen

akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 39 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1311x

Vyvolávací cena:

2 600