Čas na serveru 03:10:29

U okna

Id: 245707

U okna

  •  / U okna /   Autor neurčen
  •  / U okna /   Autor neurčen
  •  / U okna /   Autor neurčen
  •  / U okna /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 61 x 48 cm, značeno a datováno vlevo dole, dekorativně rámováno,po

zobrazeno: 8797x

Vyvolávací cena:
1 800