Čas na serveru 09:47:16

U potůčku

Id: 104115

U potůčku

  •  / U potůčku /   Autor neurčen
  •  / U potůčku /   Autor neurčen
  •  / U potůčku /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 43 x 55 cm, signováno vlevo dole L. Henry, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 824x

Vyvolávací cena:

13 500