Čas na serveru 00:05:06

U řeky

Id: 157807

U řeky

  •  / U řeky /   Autor neurčen
  •  / U řeky /   Autor neurčen
  •  / U řeky /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 27 x 41 cm, signováno vpravo dole, pravděpodobně se jedná o Adriaana Philippuse La Riviere, obraz i rám v minulosti restaurován

zobrazeno: 1361x

Vyvolávací cena:

14 000