Čas na serveru 16:06:05

U rybníka

Id: 178504

U rybníka

  •  / U rybníka /   Autor neurčen
  •  / U rybníka /   Autor neurčen
  •  / U rybníka /   Autor neurčen

olej/karton, rozměr 72 x 58 cm, signováno vpravo dole pravděpodobně azbukou, poškozený rám

zobrazeno: 560x

Vyvolávací cena:

2 700