Čas na serveru 14:46:40

U slepého ramene

Id: 165523

U slepého ramene

  •  / U slepého ramene /   Autor neurčen

malba/plátno, rozměr 19 x 24 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 1968x

Vyvolávací cena:

72 000

Příhozy: 98