Čas na serveru 15:29:51

U starého mlýna

Id: 157812

U starého mlýna

  •  / U starého mlýna /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 63 x 50 cm, signováno vlevo dole, lokálně poškozený rám

zobrazeno: 1397x

Vyvolávací cena:

29 000

Příhozy: 51