Čas na serveru 00:09:38

U stromečku

Id: 107501

U stromečku

  •  / U stromečku /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 50 x 38 cm signováno vpravo dole, datováno, v minulosti rentoilováno, restaurováno, rámováno

zobrazeno: 2059x

Vyvolávací cena: