Čas na serveru 13:14:19

U sv. Antonínka

Id: 24801

U sv. Antonínka

  •  / U sv. Antonínka /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 68 x 97 cm, signováno monogramem J. S. vpravo dole, datováno 1930, zdobná adjustace, obraz i rám v původním dobrém stavu

zobrazeno: 1574x

Vyvolávací cena:
2 800

10 500