Čas na serveru 09:15:42

Ulice

Id: 65212

Ulice

  •  / Ulice /   Autor neurčen
  •  / Ulice /   Autor neurčen
  •  / Ulice /   Autor neurčen

olej/karton, rozměr 55 x 43 cm, signováno vlevo dole Straka, datováno 63, novodobě zaskleno a rámováno

zobrazeno: 1552x

Vyvolávací cena:

2 400