Čas na serveru 11:00:34

Úlovek

Id: 89803

Úlovek

  •  / Úlovek /   Autor neurčen
  •  / Úlovek /   Autor neurčen
  •  / Úlovek /   Autor neurčen
  •  / Úlovek /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 70 x 96 cm, signováno vpravo dole Hartinger, datováno 1917, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1224x

Vyvolávací cena: