Čas na serveru 19:36:25

Úplněk

Id: 243307

Úplněk

  •  / Úplněk /   Autor neurčen
  •  / Úplněk /   Autor neurčen
  •  / Úplněk /   Autor neurčen

olej/dřevo, rozměr 16 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1867x

Vyvolávací cena:
1 200

3 700