Čas na serveru 15:11:38

Útok

Id: 204232

Útok

  •  / Útok /   Autor neurčen
  •  / Útok /   Autor neurčen
  •  / Útok /   Autor neurčen

olej/dřevěná deska, rozměr 20,5 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, drobné oděrky v malbě, oděrky na rámu

zobrazeno: 2008x

Vyvolávací cena:

11 000

Příhozy: 54