Čas na serveru 00:51:37

V ateliéru

Id: 244628

V ateliéru

  •  / V ateliéru /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, volně loženo,po

zobrazeno: 1565x

Vyvolávací cena:

3 800