Čas na serveru 16:27:27

V ateliéru

Id: 65214

V ateliéru

  •  / V ateliéru /   Autor neurčen

kombinovaná technika/koláž/plátno, rozměr 47 x 63 cm, signováno vlevo nahoře Kupičák včetně popisu a datace 68, rámováno

zobrazeno: 1795x

Vyvolávací cena:

7 500