Čas na serveru 10:21:24

V lese

Id: 70307

V lese

  •  / V lese /   Autor neurčen
  •  / V lese /   Autor neurčen
  •  / V lese /   Autor neurčen

pastel/lepenka, rozměr 42 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1936, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 1419x

Vyvolávací cena:
500