Čas na serveru 16:10:17

V parku

Id: 301707

V parku

  •  / V parku /   Autor neurčen
  •  / V parku /   Autor neurčen
  •  / V parku /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 23 x 33 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2195x

Vyvolávací cena:

22 000

Příhozy: 48