Čas na serveru 14:40:52

V podvečer na Novotného lávce

Id: 122918

V podvečer na Novotného lávce

  •  / V podvečer na Novotného lávce /   Autor neurčen

olej/karton, rozměr 46,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popis datace a signatura, obraz poškozen po okrajích, zcela zničený rám

zobrazeno: 1171x

Vyvolávací cena:
500

3 200