Čas na serveru 00:32:07

V přístavu

Id: 97210

V přístavu

  •  / V přístavu /   Autor neurčen

olej/dřevo, rozměr 33,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, 19. století, dobově rámováno, rám i malba ve spodní části poškozeny

zobrazeno: 2067x

Vyvolávací cena:

7 800