Čas na serveru 04:17:54

V rozkvetlé zahradě

Id: 104123

V rozkvetlé zahradě

  •  / V rozkvetlé zahradě /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 22 x 27 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 11201x

Vyvolávací cena:

23 100

Příhozy: 52