Čas na serveru 07:52:44

Ve městě

Id: 120015

Ve městě

  •  / Ve městě /   Autor neurčen
  •  / Ve městě /   Autor neurčen
  •  / Ve městě /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 33,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1232x

Vyvolávací cena:

3 100