Čas na serveru 09:51:10

Ve vinném sklípku

Id: 2430

Ve vinném sklípku

  •  / Ve vinném sklípku /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 88 x 57 cm, signováno uprostřed dole, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1652x

Vyvolávací cena:

12 500