Čas na serveru 20:01:22

Venkovský motiv

Id: 117001

Venkovský motiv

  •  / Venkovský motiv /   Autor neurčen

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 30 x 42 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, poškozené novodobé rámování, lokálně poškozená malba

zobrazeno: 1423x

Vyvolávací cena:

9 500

Příhozy: 51