Čas na serveru 15:46:11

Venkovský motiv

Id: 157814

Venkovský motiv

  •  / Venkovský motiv /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 65 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 1788x

Vyvolávací cena:

27 000