Čas na serveru 13:38:13

Vrba u rybníka

Id: 167805

Vrba u rybníka

  •  / Vrba u rybníka /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 41 x 51 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám

zobrazeno: 2018x

Vyvolávací cena:

29 000

Příhozy: 50