Čas na serveru 03:19:53

Výlov rybníka

Id: 29501

Výlov rybníka

  •  / Výlov rybníka /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 70 x 81 cm, signováno vpravo dole, nečitelná datace, neodborně restaurováno, novodobý rám

zobrazeno: 1930x

Vyvolávací cena: