Čas na serveru 19:03:48

Z francouzského venkova

Id: 108003

Z francouzského venkova

  •  / Z francouzského venkova /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 36 x 55 cm, signováno vpravo dole, popsáno vlevo dole, dekorativně adjustováno, v minulosti restaurováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1851x

Vyvolávací cena:

12 500