Čas na serveru 16:02:47

Z Orientu

Id: 216702

Z Orientu

  •  / Z Orientu /   Autor neurčen
  •  / Z Orientu /   Autor neurčen
  •  / Z Orientu /   Autor neurčen

olej/karton, rozměr 71 x 55 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, původní nerestaurovaný stav,po

zobrazeno: 1533x

Vyvolávací cena:
1 800

12 500