Čas na serveru 17:15:38

Z Paříže

Id: 203807

Z Paříže

  •  / Z Paříže /   Autor neurčen
  •  / Z Paříže /   Autor neurčen
  •  / Z Paříže /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozené dekorativní adjustování, po

zobrazeno: 1073x

Vyvolávací cena:
1 800

2 222