Čas na serveru 14:47:17

Z pastvy

Id: 132102

Z pastvy

  •  / Z pastvy /   Autor neurčen
  •  / Z pastvy /   Autor neurčen
  •  / Z pastvy /   Autor neurčen
  •  / Z pastvy /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 65 x 92 cm, signováno vlevo dole, ve spodní části plátno protrženo, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 971x

Vyvolávací cena:

4 200