Čas na serveru 18:06:41

Z Vídně

Id: 200018

Z Vídně

  •  / Z Vídně /   Autor neurčen
  •  / Z Vídně /   Autor neurčen
  •  / Z Vídně /   Autor neurčen
  •  / Z Vídně /   Autor neurčen

litografie/papír, rozměr tisku cca 54,5 x 48 cm, značeno a papsáno ve spodní části, zaskleno, poškozené rámování

zobrazeno: 1133x

Vyvolávací cena:
800

800

3.9.2019, 19:46:00

3.9.2019 19:32 800 Kč