Čas na serveru 01:40:03

Z Vídně

Id: 250905

Z Vídně

  •  / Z Vídně /   Autor neurčen
  •  / Z Vídně /   Autor neurčen
  •  / Z Vídně /   Autor neurčen
  •  / Z Vídně /   Autor neurčen

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 2746x

Vyvolávací cena:
1 200

6 000