Čas na serveru 00:47:26

Zahradní restaurace

Id: 319905

Zahradní restaurace

  •  / Zahradní restaurace /   Autor neurčen

olej/pláto, rozměr 34,5 x 42 cm, značeno monogramem vpravo dole, dle vyjádření Jiřího Kotalíka se jedná o okruh Julia Mařáka viz písemný dokument na zadní straně, oděrky na rámu, obraz krakelovaný

zobrazeno: 1844x

Vyvolávací cena:

12 000