Čas na serveru 22:37:38

Zamrzlý potok u staré hospody

Id: 10902

Zamrzlý potok u staré hospody

  •  / Zamrzlý potok u staré hospody /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 64 x 77 cm, signováno vpravo dole K. Vojtová, datováno 1881, oděrky na rámu, poškozené volné plátno, oděrky v malbě, původní stav

zobrazeno: 3562x

Vyvolávací cena:
1 800

30 000

Příhozy: 65