Čas na serveru 21:08:06

Západ slunce nad krajinou

Id: 122905

Západ slunce nad krajinou

  •  / Západ slunce nad krajinou /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 32 x 40 cm, signováno vpravo dole, popsáno vlevo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 1927x

Vyvolávací cena:

9 500