Čas na serveru 11:23:54

Západ slunce nad rybníkem

Id: 108002

Západ slunce nad rybníkem

  •  / Západ slunce nad rybníkem /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 50 x 64,5 cm, signováno vpravo dole Vernon, dekorativně adjustováno, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 4193x

Vyvolávací cena:

24 000