Čas na serveru 10:54:07

Západ slunce v zimě

Id: 205705

Západ slunce v zimě

  •  / Západ slunce v zimě /   Autor neurčen

olej/plátno/podloženo lepenkou, rozměr 46,5 x 57 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, po

zobrazeno: 1892x

Vyvolávací cena:
800

4 700