Čas na serveru 00:58:25

Zasněná

Id: 97201

Zasněná

  •  / Zasněná /   Autor neurčen
  •  / Zasněná /   Autor neurčen
  •  / Zasněná /   Autor neurčen

olej/dřevo, rozměr 27 x 21,5 cm, signováno vlevo dole Herzt, datováno 1853, dekorativně adjustováno, volné v rámu, oděrky na rámu

zobrazeno: 954x

Vyvolávací cena:

10 500