Čas na serveru 07:00:26

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Zasněžená krajina

Id: 204602

Zasněžená krajina

  •  / Zasněžená krajina /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 71 x 93 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 72x

Vyvolávací cena:

2019,09-1,02,19,52,00
( 2.9.2019, 19:52:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.