Čas na serveru 06:53:53

Zasněžená krajina

Id: 204602

Zasněžená krajina

  •  / Zasněžená krajina /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 71 x 93 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 290x

Vyvolávací cena:

1 700