Čas na serveru 06:16:31

Zátiší

Id: 233902

Zátiší

  •  / Zátiší /   Autor neurčen
  •  / Zátiší /   Autor neurčen
  •  / Zátiší /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, značeno monogramem vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám

zobrazeno: 1436x

Vyvolávací cena:

7 000