Čas na serveru 15:27:38

Zátiší

Id: 300409

Zátiší

  •  / Zátiší /   Autor neurčen
  •  / Zátiší /   Autor neurčen
  •  / Zátiší /   Autor neurčen
  •  / Zátiší /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 50 x 63 cm, značeno monogramem vpravo dole, obraz značně poškozen, poškozený rám

zobrazeno: 1389x

Vyvolávací cena:
2 800