Čas na serveru 06:00:27

Zátiší

Id: 383308

Zátiší

  •  / Zátiší /   Autor neurčen
  •  / Zátiší /   Autor neurčen
  •  / Zátiší /   Autor neurčen

kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 20,5 cm, značeno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno,oděrky na rámu

zobrazeno: 517x

Vyvolávací cena:

2 700