Čas na serveru 10:21:44

Zátiší s chlebem

Id: 65213

Zátiší s chlebem

  •  / Zátiší s chlebem /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 55,5 x 60 cm, signováno vlevo dole A. S. Jeřábek, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 1537x

Vyvolávací cena:

2 200