Čas na serveru 06:51:30

Zátiší s knihami

Id: 57002

Zátiší s knihami

  •  / Zátiší s knihami /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na malbě, novodobě rámováno

zobrazeno: 2443x

Vyvolávací cena:

7 000