Čas na serveru 06:34:44

Zátiší s květinami

Id: 73902

Zátiší s květinami

  •  / Zátiší s květinami /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 34 x 45 cm, vpravo dole signováno, popsáno a datováno, provenience Francie, 19. století

zobrazeno: 1459x

Vyvolávací cena:

15 000