Čas na serveru 12:15:05

Zátiší s maskami

Id: 187506

Zátiší s maskami

  •  / Zátiší s maskami /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 60 x 51 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1552x

Vyvolávací cena: