Čas na serveru 21:45:58

Zátiší se slunečnicemi

Id: 87505

Zátiší se slunečnicemi

  •  / Zátiší se slunečnicemi /   Autor neurčen

olej/plátno/karton, rozměr 80 x 59,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 932, dekorativně adjustováno, původní stav

zobrazeno: 1808x

Vyvolávací cena:

10 000